Opinie o Nas
Kategorie blog
Chmura tagów
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Lampy na szynoprzewody - jak działają i w jakich pomieszczeniach sprawdzą się najlepiej

Lampy na szynoprzewody - jak działają i w jakich pomieszczeniach sprawdzą się najlepiej

Lampy na szynoprzewody to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną wykreować niepowtarzalną aranżację. Systemy szynowe LED wyróżniają się elastycznością, pomysłowością i oszczędnością miejsca. Doskonale sprawdzają się w nowoczesnym mieszkaniu, w domu, w lokalach usługowych, przestrzeni komercyjnej i biurowej.

Stwórz wyjątkowy efekt

Lampy na szynoprzewody są dla Ciebie, jeśli tylko:

 • szukasz odpowiedniego oświetlenia do podkreślenia aranżacji w witrynie sklepowej, galerii sztuki lub muzeum
 • chcesz oświetlić w oryginalny sposób powierzchnię handlową lub biurową
 • marzysz o stworzeniu designerskiej przestrzeni mieszkalnej

Dzięki innowacyjnym i elastycznym rozwiązaniom, jakie daje montaż lamp na szynoprzewodach, jesteś w stanie stworzyć niczym nieograniczony i niepowtarzalny układ oświetlenia. Innowacyjna technologia szynoprzewodów pozwala na dostosowanie źródeł światła do indywidualnych potrzeb. Montując systemy szynowe LED, zawsze możesz liczyć na wyjątkowy efekt.

Elastyczny system światła

Wielość kształtów

Szynoprzewody montuje się w takich wnętrzach, w których istnieje potrzeba tworzenia elastycznych i niczym nieograniczonych kompozycji świetlnych. Szyny połączysz szybko i sprawnie przy pomocy zróżnicowanych pod względem kształtu łączników. Do wyboru masz:

 • łącznik “L”
 • łącznik “T”
 • łącznik “X”
 • łącznik prosty

Oprawy mocowane są do szynoprzewodu w wybranych przez Ciebie miejscach, w których będą mogły atrakcyjnie oświetlać konkretną przestrzeń lub poszczególne produkty.

Dostosowanie do indywidualnych potrzeb

Kolejną zaletą lamp na szynoprzewodach jest możliwość zmiany ilości i rodzaju opraw oraz ich położenia, co idealnie sprawdza się w tworzeniu pomysłowych aranżacji w lokalach handlowych. Visual merchandiser w prosty i szybki sposób może zmieniać kąt nachylenia reflektorków, aby skierować strumień światła na dany przedmiot, manekina lub półkę. Przesunięcie czy zdjęcie oprawy nie zajmuje wiele czasu i nie wymaga od Ciebie użycia skomplikowanych narzędzi. Reflektorki są dostępne z adapterem lub bez.

Najważniejsze cechy systemu szynoprzewodów

Systemy szynoprzewodów w wersji trójfazowej są najpopularniejszym rozwiązaniem wybieranym przez projektantów lokali mieszkalnych oraz handlowych. Montaż układu lamp o zróżnicowanych fazach pozwala na decydowanie o tym, czy mają być włączone wszystkie, czy tylko wybrane przez Ciebie źródła światła. Jest to rozwiązanie, które daje szansę na stworzenie indywidualnej koncepcji oświetlenia oraz pozwala zmniejszać koszty za energię elektryczną. Reflektorki zasilane są napięciem sieciowym 230V lub 12V, kiedy zależy Ci na oświetleniu niewielkiej przestrzeni.

Gdzie montuje się lampy na szynoprzewodach

Lampy na szynoprzewodach montuje się:

 • na suficie
 • szyny w wersji wpuszczanej w suficie podwieszanym
 • na ścianie
 • w systemie montażu zawieszanego

Tego rodzaju modele konstrukcji są dostępne w wymiarach od 1m do 2m. Szyny w wersji trójfazowej możesz zamówić również w wymiarach 3m i 4m. Istnieje także możliwość przycinania szyn w dowolnym miejscu, aby móc tworzyć niestandardowe układy oświetleniowe. Szynoprzewody najczęściej występują w kolorach: białym,czarnym i srebrnym.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl